Ana Sayfa
Biyografi
Albümler
Haberler
Röportajlar
özel sayfalar
Galeri
Formlar
Linkler
iletisim
Gruplar
Son 20 Güncelleme
Proje
Etkinlik Takvimi
Ziyaretçi Defteri

Yıldızların Altında,20 ve 21 Mayıs tarihlerinde İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosunda...

Candan Erçetin 29 Nisan Cuma günü gösterime girecek "Koro" filminin 27 Nisan Çarşamba akşamı düzenlenecek galasında, filmin Oscar'a aday olan parçası "Vois Sur Ton Chemin"i Saint Benoit Fransız Lisesi Korosu ile birlikte seslendirecek.

Remix albümü repertuarı belli oldu...
CandanWebDergi'nin ilk sayısı yayında!

Candan Erçetin'in Türkçe söz yazdığı, bir Fransız chansonu olan Vois Sur Ton Chemin,bu yılki remix albümüde yer alacak.(Bu haber,ilk önce Candan Erçetin Hayranları Web Sitesi v:2'de yayınlandı...)

CandanWebDergi'nin ilk sayısı,21 Nisan 2005 tarihinde yayına verildi.Değişik bir çalışma olan CandanWebDergi'yi ziyaret etmek için http://www.candanwebdergi.com.tr.tc adresini ziyaret edebilirsiniz.

Candan Erçetin'in bu yıl çıkacak olan remix albümünün repertuarı belli oldu.Sanatçı,PowerTurk'teki programdaki açıklamasında Melek'e,Bir Yangının Külünü'ye,Bu Sabah'a,Sonsuz'a ve Gökyüzüde Yalnız Gezen Yıldızlar'a 2 yeni versiyon düzenlediklerini açıkladı.Melek'e Afro-Latin ve Bir Yangının Külünü'ye Ben Böyleyim tarzında remixler yapıldığını,ve ayrıca chill-out tarzında bir düzenlemeninde Bu Sabah'a yapıldığı tahmin ediliyor.Ayrıca bu albümdede gelenek bozulmayarak yeni bir şarkının albüme alınacağı belirtildi.The Remix Ep'de "Sevdim Sevilmedim", The Remix Ep II'de "Oyalama Artık", REMIX'te "Yazık Oldu"nun bir düzenlemesi yer almıştı.Ayrıca bu yılın sonbahar aylarında "Yıldızların Altında" nın soundtrack albümü ve Aralık ayında Candan Erçetin'in yeni bir albümü çıkacak.

editremix_istanbullife.com.tr_edit_up_tugrul.jpg

İstanbulLife'in son sayısında yer alan "Eski Türk Filmleri ve Candan Erçetin" adlı bölümü kaçırmayın!!!
Ayrıca,geçen günlerde gazeterde çıkan "Candan Erçetin'in köpekleri çalındı." haberinin asılsız olduğu,köpekeklerin bir kaç ay önce yavruyken çalındığı ve herin tekrar gazeteye konduğu ortaya çıktı.

"Yıldızların Altında" oynamaya başladı.

Gani Müjde'nin yazdığı, Mehmet Ergen'in yönettiği, Candan Erçetin ve Beyazıt Öztürk'ün başrollerini paylaştığı müzikli oyun "Yıldızların Altında"  gösterimde. Oyunda Candan Erçetin ve Beyazıt Öztürk'e Nurhan Damcıoğlu, Rasim Öztekin, Ragıp Savaş, Orhan Aydın gibi birbirinden değerli oyuncuların yanı sıra dev bir oyuncu ve dansçı kadrosu ile orkestra eşlik ediyor. "Yıldızların Altında" geçmişin vazgeçilmezlerini bugüne taşıyor.

Sasa Losic
Candan Erçetin'in seslendirdiği "Yazık Oldu","Özledim" ve "Canı Sağolsun" ile Gori Vatra-Fuse filminin film müziklerine imza atan Sasa Losic,kendi web sitesinde Gori Vata'da çalıştığı müzisyenlerle ilgili düşüncelerini aktardı.Bu sitede Candan Erçetin'dan Türkiye'nin en büyük pop starı olarak bahsediliyor.Daha fazlasını merak ediyorsanız Sasa Losic'in biyografi sayfasını okuyun.

Candan Erçetin Mayıs Ayı içerisinde  Melek albümünün remix versiyonlarını içeren bir albüm çıkaracak. Dinamo 103.8' den (http://www.dinamo.fm/) Ali Şahinbaş'ın prodüktörlüğünde gerçekleştirilen albümde Cervus, Muzo B., Kaan Düzarat, N.U.G. ve A.S.E'nin remixleri yer alıyor.

"MEGER" video klibini izlemek için TIKLAYIN.

İkinci klip "Meğer"e...
 
2004 yılında çıkan ve başarı grafiği yüksek albüm "Melek"te yer alan "Meğer" isimli şarkıya klip çekildi.
Klip 26 Ocak 2005 tarihinde Kral TV'de yayınlandı.Candan Erçetin'i kutluyoruz.
Klibin yönetmenliğini Bozkurt Bayer yaptı.Candan Erçetin'in sürprizler sürecek.
 
Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan romantik şarkının klibini Candan Erçetin Resmi İnternet Sitesi muzik/video bölümünde bulabilirsiniz.
 

İlk klip "Melek"e.
Candan Erçetin'in Melek albümünün ilk video klibi olan Melek 30.09.2004 tarihinde çekildi. Yönetmenliğini Bozkurt Bayer'in, görüntü yönetmenliğini ise Soykut Turan'ın yaptığı video klipte mekan olarak Nişantaşı Belveder Apartmanı kullanıldı. Klipte Candan Erçetin'e küçük oyuncu İpek Işık ile Erçetin'in ofisinde yaşayan ve daha önce kendisine İstanbul Açıkhava konserlerinde eşlik etmik etmiş olan kedisi Blanche'ın 2 aylık oğlu eşlik etti.Klibi Candan Erçetin Resmi İnternet Sitesinin müzik/video bölümünde bulabilirsiniz.